depilace a epilace

Máte zájem o Depilaci / Epilaci?

Přišli jste na správné místo. Selma Mares Diniz, rozená Brazilka,má tyto dovednosti v krvi.

Ve svém salonu v Praze v Dejvicích, který prosperuje tři roky zavedla tuto brazilskou metodu. Zájem o odstraněni chloupků je v Brazilii obrovský, a tak je zcela pochopitelné, že salony musely vyvinout velmi efektivní metody, které jsou výhodné jak pro salony tak pro klienty.

 

Co je Depilace a Epilace?

Jednoduše řečeno, při depilaci se odstraní jen část chloupků, která je viditelná pomoci například žiletkou. Depialce je méně časové náročná ale chloupky poměrně rychle znovu dorostou.

Při Epilaci se odstraňí celé chloupky i s kořínkem. Epilace je časově naročnější ale pokožka zůstane jemná a hladká a vydrží podstatně déle než při depilaci.

Brazilská Depilace / Epilace

Je odstranení chloupků v  intimních partií, neboli depilace genitálií. Nejčastějí se provádi voskem a správný název je v tom případě Brazilská Epilace. Při Brazilské epilaci se typicky nechávaji chloupky ve tvaru Landing Strip nebo-li Martini Glass. Odstranení všech chloupků se nazývá Hollywood.

landing strip martini glass

Cukrová Depilace

Místo vosku je používána cukrová pasta. Cukrová pasta má několik výhod. Je šetrnější k pokožce a méně bolí. Cukrová pasta má výhody že je jemnější a šetrnější na pokožku, méně bolí. Cukrová pasta by měla být složena z přírodních komponentů jako cukr, limetka, citron a voda.  Cukrovou pastu se používáme v citlivých oblastí.

Nejlepší (D)epilace v Praze

Náš salón navštěvuje mezinárodní klientela se zkušenostmi z celého světa.
Pracujeme rychle a efektivně.

Příjdte nás vyskoušet!

www.depilace-brazilska-praha.cz/cs/depilace-brazilska-praha/

blog o nás, je to v Angličtině.
http://pretoriatoprague.blogspot.cz/2012/08/a-brazilian-by-brazilian-o.html

Kontaky